DETAY DUŞ VE KÜVET KABİNLERİ

Duşakabin sektöründe 2010 yılında kurulmuş olan DETAY DUŞ, kaliteden asla taviz vermeyen, deneyimli personeli ve sürekli gelişen, geniş ürün yelpazesi ile sektöründe öncü bir kuruluş olmakla beraber, her zaman en iyi ürünleri tasarlamayı hedefleyen, sektörün yeniliklerine açık ve Avrupa standartlarında ürünleri pazara sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Ürünlerimizde; TSE ve İSO 9001 kalite standartlarına uygun birinci sınıf alüminyum, polistren ve cam kabinler için kırılmaz özelliğe sahip tamperli cam kullanılmaktadır. Detay Duş için hijyen daima en önde gelir. Tüm modellerde; mikrop ve bakteri üremesini engelleyen kapalı ray sistemi ve anti bakteriyel silikonlar kullanılır. Her kabin uzman montaj ekipleri tarafından büyük bir özenle monte edilip müşteri hizmetine sunulur.

Siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini her zaman dikkate alıp, hizmet politikamızı bu doğrultuda devam ettirmeye gayret etmenin olumlu sonuçlarını zaman içerisinde görmüş bulunmakta ve bundan mutluluk duymaktayız.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma tarzımızla, faaliyetlerimizle ilgili tüm yenilikleri ve değişimleri takip ederek, dayanıklı, piyasa koşullarına uygun ve kusursuz üretimler yapan; sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlaya bilen, etik değerlere saygılı takım anlayışı ile çalışabilen, personelin memnuniyetine ve eğitim seviyesini sürekli geliştiren yasal şartlara ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak alanında rekabet gücü yüksek bir firma olmaktır.